Institut Orlane Praha

Péče Orlane

Pražský INSTITUT ORLANE, který má rozlohu 300 m2, je unikátním projektem na prestižní adrese. Interiér pražského INSTITUTU ORLANE je designově řešen v duchu celé značky: jednoduše, ale zároveň elegantně.

Profesionální péči si klienti mohou dopřát jak v kosmetickém institutu, kde prioritou je komplexní péče o tělo, včetně manikúry a pedikúry, tak v butique ORLANE, nebo v kadeřnickém salonu. Pod hlavičku INSTITUT ORLANE PRAHA se totiž připojil i kadeřnický salón Jet Set, který působí na českém trhu, pod vedením paní Denisy Marks, již patnáct let. Kadeřníci a kadeřnice se při své práci spoléhají na profesionální produkty značek L´Oreál a Kérastase.

Pražský INSTITUT ORLANE je teprve druhý institut této kosmetické značky v Evropě. Konceptem navazuje na vlajkovou loď značky ORLANE, INSTITUT ORLANE v Paříži, který reprezentuje hodnoty této značky.

Procedury ORLANE

ORLANE znamená krásu, dokonalou svěže a mladě vypadající pleť, ale také relaxaci a odpočinek. Exkluzivní ošetření pleti odbornými technikami s efektivním přístupem poskytuje trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky jedinečnou stimulací určených partií. Ošetření trvají od 60 do 120 minut a speciální přístroje, které si při nich používají, pomohou zlepšit a prodloužit výsledný efekt.

INSTITUT ORLANE PRAHA nabízí rovněž kompletní nabídku produktů péče ORLANE PARIS. Aby byl výsledný efekt po ošetření viditelný co nejdéle, je nutné, pokračovat v účinné péči také doma.

Ošetření Orlane

INSTITUT ORLANE PRAHA nachází inspiraci v péči o krásu u svého francouzského protějšku, INSTITUTU ORLANE v Paříži. Poskytuje jedinečné pleťové a tělové rituály, které přináší nejenom relaxaci, ale i regeneraci a obnovení přirozených funkcí pokožky. Jednotlivé kroky ošetření jsou navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo maximálního efektu. Při ošetřeních se také používají kosmetické přístroje, například radiofrekvence, které ještě zlepšují kvalitu péče. Zcela unikátní je v INSTITUTU ORLANE PRAHA služba ALL IN ONE. Exkluzivně je také v nabídce institutu procedura B21 EXTRAORDINAIRE FACIAL a jako jediný salon v České republice nabízí INSTITUT ORLANE PRAHA ošetření ROYAL, při němž se používají produkty obsahující 24 karátové zlato.

Milé klientky,

jsme velice rádi, že vás můžeme od pondělí 3. května opět přivítat v INSTITUTU ORLANE. Jsme přesvědčeni, že se na své pravidelné procedury už těšíte. I proto se můžete objednávat již dnes na tel. č. +420 725 722 118, +420 222 315 300, nebo mailu info@orlaneinstitut.cz.

Také proto, abychom si rozvolnění mohli užívat už trvale, bychom vás rádi upozornili na to, že služby INSTITUTU ORLANE budeme nadále nabízet s plným respektováním aktuálně platných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. Stručně a přehledně pro vás máme tedy přehled toho, co vás (i nás) čeká, abyste mohli našich služeb využívat bez dalších přerušení.

  1. Nadále dodržujeme hygienická pravidla, tedy udržujeme rozestupy, pravidelně dezinfikujeme povrchy, apelujeme na pravidelné mytí rukou, testujeme zaměstnance i ověřujeme negativitu klientů. Velmi rádi bychom vás požádali o spolupráci, jen tak se budeme všichni cítit bezpečně.

  2. S ohledem na platná nařízení můžeme vstup do INSTITUTU ORLANE umožnit jen tehdy, pokud doložíte některou z následujících variant:
  • Absolvovali jste PCR test s negativním výsledkem, maximálně však 7 dní starý.
  • Absolvovali jste antigenní test ne déle než před 72 hodinami – a s negativním výsledkem.
  • Další variantou, která vám umožní bezproblémový vstup, je předložení Certifikátu Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování, případně informace o probíhajícím očkování, kdy od první dávky uplynulo alespoň 21 dní. Pokud jde o vakcínu jednorázovou, je nutný taktéž Certifikát.
  • Taktéž vás rádi uvítáme, pokud při sobě máte lékařské potvrzení o prodělání onemocnění covid-19. Je třeba, aby prokazovalo, že již nejste v izolaci a od prvního pozitivního testu uplynulo maximálně 90 dní.
  • Stejně tak se můžete prokázat potvrzením od zaměstnavatele o absolvování antigenního samotestu s negativním výsledkem ne starším 72 hodin.
  • Studentům pro využití našich služeb postačí čestné prohlášení studenta, případně zákonného zástupce, o absolvování antigenního samotestu ve školském zařízení s negativním výsledkem ne starším 72 hodin.

navštivte nás

INSTITUT ORLANE PRAHA

Truhlářská 1109/5, 110 00 Nové Město, Czech Republic
M: +420 725 722 118 | T: +420 222 315 300 | E: info@orlaneinstitut.cz

Otevírací doba:
Po – Pá: 8–21 h So: 10–18 h