Institut ORLANE Praha

Místo luxusní kosmetiky a péče

Péče Orlane

Pražský INSTITUT ORLANE, který má rozlohu 300 m2, je unikátním projektem na prestižní adrese. Interiér pražského INSTITUTU ORLANE je designově řešen v duchu celé značky: jednoduše, ale zároveň elegantně.

Profesionální péči si klienti mohou dopřát jak v kosmetickém institutu, kde prioritou je komplexní péče o tělo, včetně manikúry a pedikúry, tak v butique ORLANE, nebo v kadeřnickém salonu. Pod hlavičku INSTITUT ORLANE PRAHA se totiž připojil i kadeřnický salón Jet Set, který působí na českém trhu, pod vedením paní Denisy Marks, již patnáct let. Kadeřníci a kadeřnice se při své práci spoléhají na profesionální produkty značek L´Oreál a Kérastase.

Pražský INSTITUT ORLANE je teprve druhý institut této kosmetické značky v Evropě. Konceptem navazuje na vlajkovou loď značky ORLANE, INSTITUT ORLANE v Paříži, který reprezentuje hodnoty této značky.

Procedury ORLANE

ORLANE znamená krásu, dokonalou svěže a mladě vypadající pleť, ale také relaxaci a odpočinek. Exkluzivní ošetření pleti odbornými technikami s efektivním přístupem poskytuje trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky jedinečnou stimulací určených partií. Ošetření trvají od 60 do 120 minut a speciální přístroje, které si při nich používají, pomohou zlepšit a prodloužit výsledný efekt.

INSTITUT ORLANE PRAHA nabízí rovněž kompletní nabídku produktů péče ORLANE PARIS. Aby byl výsledný efekt po ošetření viditelný co nejdéle, je nutné, pokračovat v účinné péči také doma.

Ošetření Orlane

INSTITUT ORLANE PRAHA nachází inspiraci v péči o krásu u svého francouzského protějšku, INSTITUTU ORLANE v Paříži. Poskytuje jedinečné pleťové a tělové rituály, které přináší nejenom relaxaci, ale i regeneraci a obnovení přirozených funkcí pokožky. Jednotlivé kroky ošetření jsou navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo maximálního efektu. Při ošetřeních se také používají kosmetické přístroje, například radiofrekvence, které ještě zlepšují kvalitu péče. Zcela unikátní je v INSTITUTU ORLANE PRAHA služba ALL IN ONE. Exkluzivně je také v nabídce institutu procedura B21 EXTRAORDINAIRE FACIAL a jako jediný salon v České republice nabízí INSTITUT ORLANE PRAHA ošetření ROYAL, při němž se používají produkty obsahující 24 karátové zlato.

Milé klientky,
pojďme se společně připravit na prožití krásných Vánoc i tím, že budeme dodržovat doporučená hygienická pravidla.

Snažte se přicházet přesně na čas, jen tak mohou kolegyně na recepci zajistit plynulé uvítání a usazení klientů podle bezpečnostních pravidel.

Uvidíte-li, že je u recepce obsazeno, vyčkejte venku, prosím. Jakmile se prostor uvolní, naše kolegyně se Vás ráda ujme a vysvětlí, jaký bude další postup, abyste se bezpečně dočkala své procedury.

Roušky i dezinfekci máme k dispozici v prostoru recepce, prosíme, využijte je.

Jsme velmi rádi, že jsme tu pro vás zpět. Věříme, že v poklidu strávíme adventní čas.
Děkujeme za pochopení.

Tým Orlane

navštivte nás

INSTITUT ORLANE PRAHA

Truhlářská 1109/5, 110 00 Nové Město, Czech Republic
M: +420 725 722 118 | T: +420 222 315 300 | E: info@orlaneinstitut.cz

Otevírací doba:
Po – Pá: 8–21 h So: 10–18 h