Značka Orlane

Luxusní francouzská „haute-cosmetique“ ORLANE razí zcela nové cesty v péči proti stárnutí již od roku 1947. Ve svých produktech nabízí promyšlenou souhru přírodních principů s nejnovějšími vědeckými objevy. Na samém počátku jejího úspěchu stál lékárník Jean D´Albret, zakladatel a duchovní otec značky, který jako první uvedl na trh unikátní krém obsahující aktivní látky proti stárnutí.

Špičkovou technologií proti stárnutí

Legendární produkty kosmetického domu ORLANE čerpají z dokonalé znalosti farmaceutického a botanického prostředí. Poskytují ojedinělou péči proti stárnutí vycházející z vědeckého přístupu ke kráse. ORLANE nabízí nejúčinnější anti-aging programy a kouzlu jejich pečujících a relaxačních rituálů propadnou i ty nejnáročnější ženy. Inspirací pro název značky ORLANE byla noblesní vévodkyně Oriane de Guermantes, hrdinka románu Marcela Prousta. Podobně jako svět tohoto kultovního románu Hledání ztraceného času, se i značka ORLANE stala symbolem elegance, harmonie a dokonalé krásy.

Prolínají se v ní přírodní a biotechnologické principy. Vytváří sofistikovanou směs progresivních receptur s prokázanou účinností.

Dům ORLANE se nachází v samém srdci Paříže, na prestižní adrese – na Champs Elysées – a reprezentuje francouzskou tradici „vysoké kosmetiky“.

Jean d´Albert byl velkým milovníkem rostlin a přírody. S naprostou důvěrou vsadil na svoji rozvětvenou rodinu. Každý její člen pracuje pro firmu s využitím všech svých schopností a s bezmezným entuziasmem.  Všichni mají smysl pro krásu danou již v genech a s týmy svých kolegů sdílí vědomí závazku, vkladu a respektu k vývoji produktů výjimečné kvality.

Značka ORLANE je součástí italské kosmetické skupiny Kelémata, která je stoprocentně vlastněna rodinou.

Již od samotného založení se firma ORLANE inspiruje novými medicínskými objevy. Díky odborným znalostem specializovaných výzkumných laboratoří, které sídlí v blízkosti francouzského města Orleans, vyrábí přípravky pro péči o pleť založené na skutečně vědeckém přístupu ke kráse, který dokonale odpovídá reputaci francouzské výrobní značky.  Pole své působnosti však rozšířila také na spolupráci s výzkumným centrem v Japonsku a Itálii, díky čemuž získala maximální kontrolu nad každým stádiem vývoje produktu. Každá jednotlivá ingredience je mimořádně pečlivě a pozorně vybírána, mistrovsky zpracována a dávkována, aby bylo dosaženo požadovaných účinků a byla splněna přísná kritéria kvality značky. Odborné renomé laboratoří ORLANE je zárukou bezpečnosti a neškodnosti každého produktu.

V centrálním sídle rodinné firmy u italského Turína se nalézá vzácný herbář. Původ používaných rostlin bychom mohli hledat částečně  v italském městě Florencii a zčásti jsou lokální. Díky moderní vědě a technologiím se zde získává to nejlepší z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí.

Nejnovější objevy v kosmetice jako zdroj inspirace

Od prvopočátku měla firma ambici využít poznatky rychle se rozvíjející poválečné lékařské vědy ve prospěch kosmetiky. Vědci pohybující se v oblasti kosmetických výzkumů úzce spolupracovali s lékaři za použití tehdejších nových dermatologických přístrojů. Základním východiskem pro ně bylo porozumět potřebám pleti a získané informace následně formou reklamy předat svým zákazníkům.

V reklamě na legendární Krém B21 z roku 1968 se praví: „190 franků… mládí je ovšem k nezaplacení! Krém, který zahladí stopy času.“

B21 – buďte zase jednadvacetiletá

Zlomovým byl v historii značky rok 1968, kdy ORLANE uvedl na trh první krém pro zralou pleť s názvem Crème B21. Jeho cena tehdy činila 190 franků, což z něj udělalo nejdražší krém na světě. Tento revoluční krém s patentovaným složením byl vůbec prvním krémem s obsahem aminokyselin. Princip jeho účinnosti spočíval v obnově spodních vrstev pokožky, působil proti vráskám i únavě pleti a stal se na několik následujících desetiletí ikonou značky. V současnosti ORLANE na základě posledních vědeckých výzkumů legendární B21 inovuje.

Ikonický krém proti stárnutí s obsahem aminokyselin. Krém B21 spatřil světlo světa v roce 1968 a stal se nejdražším krémem na světě.

Exkluzivní Bio-energetický komplex ORLANE převychová Vaši pleť

Unikátní Bio-energetický komplex B21 z roku 1985, který stále prochází procesy inovace a zdokonalování, je dnes obsažen ve všech řadách péče určených proti stárnutí. Jedná se o komplex rostlinného původu, který poskytuje buňkám všechno, co potřebují, aby perfektně fungovaly jako buňky mladé pleti. Dodává jí energii potřebnou k zajištění jejích přirozených funkcí. ORLANE takovýto přístup označuje jako „převýchovu pleti“. Její podstata spočívá ve využití samonápravného potenciálu pleťových buněk.

V produktech specializovaného programu Crème Royal z roku 2011 je pozitivní působení mateří kašičky zmnohonásobeno účinky 24 karátového zlata ve formě roztoku koloidního zlata. Ten posiluje jeho vlastnosti a daleko lépe se vstřebává do pleti. Může se pochlubit antioxidačními, protizánětlivými a ochrannými vlastnostmi, stimuluje buněčný metabolismus a regeneraci.

Reklamní leták na kosmetickou řadu Gelée Royal se „zázračnou mocí“ z roku 1960.

Tajemství mateří kašičky

Již od antiky je lidem dobře známá neuvěřitelná síla přírodní aktivní látky, mateří kašičky. Ta je symbolem věčného mládí. ORLANE ji poprvé použil v roce 1953 ve své řadě Gelée Royale. Dodnes zůstala kašička v očích vědy tajemstvím, neboť obsahuje 3 % dosud zcela neznámých látek, které navíc ani nelze reprodukovat v laboratoři. U včel platí za výhradní potravu královny matky, která díky ní žije padesátkrát déle než ostatní včely. Výzkumným laboratořím ORLANE se úspěšně podařilo vytvořit technologii, jejímž prostřednictvím zajistí přísun mateří kašičky do pleti tak, aby všechny látky působící proti stárnutí zůstaly zachovány. Najdeme v ní obsažené množství aminokyselin, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Pleť celkově revitalizuje, dodává jí rovnováhu a stimuluje buněčnou energii.

Koncept značky spočívá v obnově jedinečné schopnosti pleti napravit sebe sama. Složení produktů stimuluje přirozené mechanismy pleti, které s přibývajícím věkem ztrácejí na síle.

Mládí je zpět

Sérum ORLANE B21 Extraordinaire je dokonalým řešením pro narušené fungování pleti, a navíc otočí ručičky hodinek Vaší pleti zpět. Resetuje mládí pleti. Cílí přímo na samotnou příčinu stárnutí v buňkách. Exkluzivní komplex Youth Reset® v první řadě inovuje základní mechanismy pleti a oslabuje známky stárnutí. Regenerované buňky jsou následně lépe připraveny vstřebat  21 blahodárně působících aminokyselin z kmenových buněk irisu bledého, které se podílí na obnově hustoty, elasticity a jemnosti pleti.

Žhavou novinkou je ORLANE B21 Extraordinaire Sérum, které svým zcela výjimečným působením resetuje buňky pleti a obnovuje jejich energii.

VÝZKUM ORLANE

Výzkumné laboratoře ORLANE kombinují své vědecké znalosti s jedinečným a dlouholetým know-how, jež získaly prostřednictvím institutů krásy. Vlajkovou lodí je INSTITUT ORLANE, nacházející se přímo v srdci Paříže, který se rozkládá na prostoru o velikosti 600 m2, disponuje sedmnácti kabinkami a integrovaným kadeřnickým salonem.

Za krásou ovšem nemusíte jezdit až do Paříže, můžete si najít svůj institut i v jiné světové metropoli, včetně Prahy. Ten se nachází v Truhlářské ulici 5 a je teprve druhým institutem značky ORLANE v Evropě. Profesionální péči si zde klienti mohou dopřát jak v kosmetickém institutu, kde prioritou je komplexní péče o tělo, včetně manikúry a pedikúry, tak v butique ORLANE, nebo v kadeřnickém salonu.

ORLANE se může pochlubit pestrou nabídkou

  • několik programů proti stárnutí
  • odličovací produkty
  • přípravky pro péči o různé typy pleti i pro tu nejcitlivější

Na své si přijde nejen Vaše pleť, ale i celé tělo, ORLANE nezapomíná také na péči o Vaše zeštíhlení, zpevnění a hydrataci pokožky. Vyvíjí rovněž řadu dekorativní kosmetiky s pěstícími účinky. Stranou samozřejmě nezůstávají ani oblíbené parfémy.

HISTORIE ORLANE PARIS

1947
Založení společnosti
1947
1953
Uvedení slavné řady Gelée Royale s obsahem mateří kašičky
1953
1968
Uvedení patentovaného Krému B21 proti stárnutí
1968
1985
Vývoj Bio-energetického komplexu B21
1985
2009
Dohoda o výhradním zastoupení ORLANE pro ČR a SR
2009
2010
Uvedení prvního nočního regeneračního programu založeného na chronobiologii Antirides Extreme Nuit
2010
2011
Uvedení obnoveného programu Crème Royale
2011
2013
Uvedení nové řady pro všechny typy pleti včetně nejcitlivější Oligo Vitamin
2013
2014
Uvedení výjimečného séra B21 Extraordinaire
2014
2018
Otevření INSTITUTU ORLANE PRAHA, Truhlářská 5
2018
2020
Výhradní zastoupení ORLANE pro ČR a SR nově přebírá společnost Karomon s.r.o.
2020
Přehrát video